+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик

Холодильне обладнання з нержавіючої сталі

Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом
55622 грн.
92016
1500
700X(1000)
1800

Холодильне обладнання з нержавіючої сталі для магазинів та супермаркетів: якість, функціональність і приємна ціна

Всі сучасні магазини та супермаркети, що спеціалізуються на продажі продовольчих товарів, готових страв або напівфабрикатів потребують спеціального холодильного устаткування. Наявність якісних холодильних столів, вітрин та барів – це запорука вдалого бізнесу.

Таке оснащення призначене для зберігання харчових продуктів на кухні або їхньої демонстрації у залі. Кожна одиниця холодильного обладнання для магазинів повинна бути забезпечена протикорозійним захистом. Крім того, відповідати шумовим нормам, бо у громадських закладах харчування немає місця для зайвого шуму. А також таке устаткування повинно відповідати нормам радіаційної та хімічної безпеки. До якості промислового холодильного устаткування пред’являють підвищені вимоги, як і до компаній, що його виробляють. Холодильне обладнання з нержавіючої сталі для харчових закладів, супермаркетів та магазинів повинно бути міцним, надійним та витривалим. А ще ергономічним, щоб кожні дверцята та кожна полиця такого устаткування була, як кажуть, на підхваті.

Холодильне обладнання з нержавійки від компанії «DSTO» – це повноцінна матеріальна база обладнання для закладів харчової промисловості та магазинів. А також тут дуже приємні ціни.

Тут можна знайти холодильні камери зберігання, салат-бари, вітрини для викладки – будь-яке устаткування, що зробить ваш заклад зразковим!

Холодильні столи з нержавіючої сталі – устаткування для продовольчих магазинів

Холодильні столи для магазинів повинні бути надійними та зручними. Якщо обирати з двох варіантів: нержавіюча сталь та лакофарбове покриття на металі, то купити краще перший. По-перше, функціональність і простота обслуговування, а по-друге, таке холодильне обладнання (з нержавіючої сталі) набагато довше прослужить. Ви ж бажаєте отримувати добрий прибуток від свого магазину без зайвих витрат на нескінченні ремонти?

Крім усього, холодильне обладнання для магазинів повинно бути досить компактним, щоб не займати зайвий простір у закладі, але при цьому містким, щоб зберігати величезну кількість продуктів.

Якщо правильно дотримуватися інструкції, то продукти завдяки такому холодильному устаткуванню можуть (винятково за умов правильної технології) зберігатися до 5-6 днів. Заморожені – до двох тижнів.

Вітрини для охолодженої риби з нержавійки – холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів

Таке холодильне устаткування, як вітрини для охолодженої або свіжої риби, надактуальне для всіх магазинів та супермаркетів, де можна купити свіжу рибу. А ще для ресторацій, де практикують подачу суші.

Таке холодильне обладнання, як професійні вітрини для риби, обирають за наступними критеріями: розмір, система відводу талої води, надійність компресора та температурний діапазон. У більшості моделей професійних холодильних вітрин для свіжої риби є опція регулювання нахилу. Це дуже зручно для обзору. Завдяки холодильній вітрині весь асортимент наочно представлений покупцеві чи клієнтові – це суттєво стимулює продажі. А невеличкі льодові кружальця та металевий блиск сталевих бортів додає лоску та прикрашає інтер’єр закладу.

Вітрини для салатів та салат-бари з нержавійки – холодильне обладнання для “кулінарії” магазинів супермаркетів

Вітрини для салатів та салат-бари – безцінне холодильне обладнання для підприємств громадського харчування та магазинів. Вітрини для салатів і салат-бари з нержавіючої сталі можуть бути оснащені однією або більше поличками (для демонстрації) та боксом. Купити таке холодильне обладнання, як вітрини для салатів, – найкращій спосіб збільшити продажі.

Красиво розставлені готові страви привертають увагу відвідувачів, але не шкодять якості продукції. Стабільний температурний режим (від – 20 до + 100 градусів Цельсія) і циркуляція повітря дозволяє залишатися в цьому холодильному обладнанні всім стравам, що у продажу, повністю готовими для споживання. Гарячі страви залишаються гарячими, холодні – холодними. Звісно, в різних відсіках. Покупці власноруч зможуть за допомогою цього устаткування обирати вподобані ними страви.

Купити холодильне обладнання з нержавіючої сталі для магазинів – з «DSTO» не проблема

Збираєтеся купити холодильне устаткування для магазинів і шукаєте справжню якість за нормальною ціною? Не проблема! «DSTO» – це сотні пропозицій холодильного обладнання у наявності та можливість індивідуального виготовлення ексклюзивних зразків!

Обираючи вироби з нержавіючої сталі, потрібно враховувати розмір приміщення, де вони будуть встановлені, а також звичну базову кількість страв, що будуть виставлятися на цьому устаткуванні.

Важливо! Відтепер купити професійне холодильне обладнання з нержавійки від «DSTO» будь-яких габаритів – не проблема. Київ, Харків, Рівне або Львів – ви зможете замовити таке устаткування у кожному місті або селищі України через Інтернет. Або ж забрати зі складу у Харкові чи Києві.

«DSTO» – завжди обирайте якість! Ми турбуємося про вас!

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency