Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2020 р. Приватний дитячий садок, Харків

Ми рідко викладаємо такі невеликі об'єкти, інакше в портфоліо було б значно більше робіт. Але саме це замовлення показове. Спілкуючись вже не один рік з різного роду клієнтами, не рідко стикаєшся з потребою клієнта зекономитиь, іноді межуючу зі скупістю. Ми як продавці з великим досвідом роботи, під кураторством яких був відкритий не один об'єкт, вже чітко бачимо грань між раціональною економією і банальним небажанням витрачати більше грошей на об'єкт. Використати в ресторані столи у варіанті з 304 нержавіючої сталі - це не завжди раціонально, а ось замовляти на столи нижні полиці з оцинковки - це вже категорія невиправданої економії.

Ця невелика робота по оснащенню кухонної зони в дитячому саду якраз запам'яталася тим, що клієнт по-максимуму оснастив робочу зону, незважаючи на невеликий бюджет об'єкту, орендні площі, закриту зону кухні. Скрізь встановили двері, зашивки, перегородки, зробили санітарно придатні, ергономічні меблі, які прослужать реально довго. При цьому клієнт не переплатив нічого безрозсудного : на стільницях 201 марка стали, яка цілком підійде під ці умови експлуатації, а нижня частина - AISI 430. Він просто довірився нашому досвіду і своєму бажанню мати гідну реалізацію своєї ідеї. І нам здається, що при будь-яких бюджетах це основне: не вичавлювати копійки з і так конкурентної ціни, а все ж грунтуватися на спільному завданні - зробити об'єкт, навіть такий маленький, добре, як для себе, з душею і перспективою на розвиток.

Спасибі Клієнтові за довіру і удачі у бізнесі!
Товари, які були використані:
2020 р. Приватний дитячий садок, Харків
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.