+38(066) 803 98 98   +38(098) 837 34 50    +38(096) 933 38 88    +38(050) 416 03 88  
Графік роботи
UA
Ваш кошик
Каталог
Нейтральне обладнання
Лінії роздачі
Наповнення бару
Теплове обладнання
Холодильне обладнання
Нестандартні вироби
Обладнання для шкільних їдалень
Акції та розпродаж
2019 р. Кафе ''Gulliver'', парк імени М. Горького, Харків
Цей об'єкт є акцентним спорудженням одного з самих відвідуваних місць в місті Харкові - Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького. Враховуючи високу міру відповідальності, генеральний підрядник довго і ретельно визначався з постачальником устаткування для кухні ресторану. Це усе відбувалося заздалегідь, ще задовго до предметного спілкування і проведення тендеру. Оскільки ми раніше перетиналися на досить серйозному об'єкті, то шанси стати постачальником були високими. У своїй роботі з року в рік намагаємося дотримуватися постійності якості і рівня особистого контролю за виконанням усіх завдань, починаючи від проведення вимірів в приміщеннях кухні і бару, закінчуючи вибором кріпильної фурнітури і правильною організацією занесення товару на об'єкт.
Знову, як це часто буває останнім часом, вироби з нержавіючої сталі на 80 % несли в собі індивідуальну складову, тобто конструювалися виключно для цього Замовника.
Незважаючи на складність і максимальний акцент на естетиці, нам довелося переробляти тільки один елемент - консольну полицю (яка до речі була стандартної конструкції). Усі інші столи, тумби, станція бармена, стелажі, контейнера для сміття, складні підставки для устаткування, миття, парасольки і інше виготовлене нами практично бездоганно. А тому прийнято Замовником без додаткових питань і зауважень, що не може не радувати нашу самолюбність. Уся робота побудована на високому рівні професіоналізму усіх учасників процесу. Замовлення і постачання усього устаткування повністю контролював керівний склад нашої організації. Все вийшло. Наслаждайтеcь відвідуванням кафе "Gulliver"... Спробуйте італійську піцу і пасти власного виробництва. Це дійсно смачно. Меню тут
Спасибі Клієнтові за довіру! І удачі у бізнесі!
Товари, які були використані:
2019 р. Кафе ''Gulliver'', парк імени М. Горького, Харків

Усі права захищені dsto.com.ua 2013-2020.

Створення інтернет магазину - Kebeta.Agency