Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2019 р. Кафе ''Gulliver'', парк імени М. Горького, Харків

Цей об'єкт є акцентним спорудженням одного з самих відвідуваних місць в місті Харкові - Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького. Враховуючи високу міру відповідальності, генеральний підрядник довго і ретельно визначався з постачальником устаткування для кухні ресторану. Це усе відбувалося заздалегідь, ще задовго до предметного спілкування і проведення тендеру. Оскільки ми раніше перетиналися на досить серйозному об'єкті, то шанси стати постачальником були високими. У своїй роботі з року в рік намагаємося дотримуватися постійності якості і рівня особистого контролю за виконанням усіх завдань, починаючи від проведення вимірів в приміщеннях кухні і бару, закінчуючи вибором кріпильної фурнітури і правильною організацією занесення товару на об'єкт.
Знову, як це часто буває останнім часом, вироби з нержавіючої сталі на 80 % несли в собі індивідуальну складову, тобто конструювалися виключно для цього Замовника.
Незважаючи на складність і максимальний акцент на естетиці, нам довелося переробляти тільки один елемент - консольну полицю (яка до речі була стандартної конструкції). Усі інші столи, тумби, станція бармена, стелажі, контейнера для сміття, складні підставки для устаткування, миття, парасольки і інше виготовлене нами практично бездоганно. А тому прийнято Замовником без додаткових питань і зауважень, що не може не радувати нашу самолюбність. Уся робота побудована на високому рівні професіоналізму усіх учасників процесу. Замовлення і постачання усього устаткування повністю контролював керівний склад нашої організації. Все вийшло. Наслаждайтеcь відвідуванням кафе "Gulliver"... Спробуйте італійську піцу і пасти власного виробництва. Це дійсно смачно. Меню тут
Спасибі Клієнтові за довіру! І удачі у бізнесі!
Товари, які були використані:
2019 р. Кафе ''Gulliver'', парк імени М. Горького, Харків
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.