Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2020 р. Фермерське господарство, Новомосковськ

На березі ріки Кильчень розташувалося мальовниче село Спаське, що недалеко від міста Новомосковська Дніпропетровськой області. А в ньому фермерське господарство нашого клієнта, з яким ми познайомилися на початку 2020 року. У нього виникла логічна потреба оснастити їдальню для харчування своїх співробітників. Ми виїхали на виміри, запропонували розташування меблів і обладнання, зробили проект, виконали монтаж. Кухня оснащена повноцінно. Незважаючи на невеликі розміри і необхідність прив'язувати вузли розтановки до існуючих комунікацій, ми правильно зробили акценти в проекті, дотримуючись основного принципу про неперетин потоків сирої і готової продукції. З устаткування на кухні встановили пароковектомат, м'ясорубку, овочерізку, посудомийку. З меблів мийні секції, столи, тумби, сушки, полиці. Цікаве рішення клієнта по вікну видачі продукції. Воно довге і високе з вмонтованою ролетой. До того ж має красиву обробку, в загальному стилі ремонту приміщення.
Завжди викликає повагу, коли працедавець не жаліє засобів і часу для поліпшення умов роботи своїх співробітників. Це завжди позитивно відбивається на робочому процесі. Ситий співробітник - величезний потенціал для підприємства.
Спасибі Клієнту за довіру і удачі у бізнесі! Бажаємо хорошого врожаю в цьому і подальших роках.
Товари, які були використані:
2020 р. Фермерське господарство, Новомосковськ
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.