Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2021 р. Магазин Mедок, м. Харків

Особливість цього замовлення полягала у виготовленні стелажів, що їх було посилено до показника допустимого навантаження 300 кг на полицю. Були реалізовані ряд таких конструкцій з подальшим стягуванням між собою. Окремо була замовлена лінія тумб, в яких фасади дверей виконано максимально можливої висоти, тобто проміжок від підлоги утворює тільки регулювальна ніжка каркаса. Менеджер замовлення кілька разів виїжджав на виміри. Окрім цього Клієнт відвідував нашу виставкову залу в Харкові. Технологом виробництва були підготовлені креслення виробів. В них важливо було відобразити відстань між полицями в стелажних конструкціях та внутрішні розміри між полицями тумб, щоб не порушити ергономіку робочого місця співробітника магазину, яке планувалося розмістити за однією з таких тумб.
Приємно, що ми причетні до оснащення магазину такої вузькоспеціалізованої спрямованості. Рекомендуємо усім заглянути в магазин "Медок" і вибрати свій продукт за смаком.
Спасибі Клієнтові за довіру та удачі в бізнесі.
Товари, які були використані:
2021 р. Магазин Mедок, м. Харків
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.