Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2020 р. Ролл-бар Япона Мать, Буча

Фото з цього об'єкту мало, але навіть вони відображають дуже якісний підхід до справи, властивий мережі Япона Мать. Сучасний стильний ремонт виробничого цеху в поєднанні з якісними меблями з нержавіючої сталі нашого виробництва дав ефект європейської кухні, ергономічної, просторої, на якій приємно знаходиться і приємно працювати на благо об'єкту.
Це наш постійний клієнт, з яким ми зробили вже три об'єкти в Маріуполі, Ірпені і Бучі. В роботі ще один проект. Специфіка комплектації закладів - столи та мийки заввишки 1000 мм. Усі розміри виробів стандартизовані, що дозволяє оперативно виконувати замовлення, без додаткового часу на пророботку креслень та індивідуальних особливостей. Столи не захаращені зайвими елементами, деякі тільки з однією полицею, деякі без полиць, що створює додаткове відчуття вільного простору та зручності роботи з елементами меблів.
Спасибі Клієнту за довіру і удачі у бізнесі!
Товари, які були використані:
2020 р. Ролл-бар Япона Мать, Буча
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.