Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

2020 р. Столова при пансіонаті відпочинку ''Дача на Гостинній'', Бердянськ

З січня місяця ми почали взаємодію з даним клієнтом. Запросивши його в наш виставковий зал, ми провели дуже плідну зустріч. На підставі зразків виставки, маючи виміри, які зробив клієнт, ми скомпоновали лінію роздачі та деякі вузли кухні. Замовник має великий досвід в організації такого роду об'єктів, тому він повністю курирував наповнення лінії і особливості елементів. Нам лише залишалося технічно підтверджувати можливість виконати його побажання.
Ця лінія роздачі багато в чому нестандартна. Хотілося внести свіжість в конструкцію, додати в стиль елементів технократичності. Габаритна висота елементів збільшена на 150 мм за рахунок більшої відстані між стільницею і полицею-надбудовою. Надбудова виконана консольно, тобто без опорних бічних труб каркаса. У основі каркаса надбудови не кругла труба, як завжди, а прямокутна перерізом 40х20 мм. Марміт і перших, і других блюд виконаний без нагрівальних елементів. Мають фронтальну декорацію ДСП і фронтальне скло, виконане на половину висоти надбудови. У прилавку для приладів і підносів збільшена висота від стільниці до першого рівня з метою розмістити більше підносів на стільниці. На нейтральному елементі надбудова виконана не на всю довжину для того, щоб розмістити на вільній частині стільниці сокоохолоджувач і чаєроздатчик. У поєднанні з сучасним інтер'єром, свіжим ремонтом приміщення їдальні вийшло дуже затишним.
Користуючись випадком, рекомендуємо Вам цей гостьовий будинок до відвідування для літнього відпочинку. Замовник скурпулезно підбирав устаткування, був уважний до деталей, співпереживав процесу. Це дозволило нам зробити висновок, що організація харчування, якою займається наш Клієнт в цьому пансіонаті, буде на високому рівні. Бажаємо йому вдалого сезону, а Вам хорошого проведення часу в цьому місці. Бронюйте, поки є місця.
Спасибі Клієнту за довіру та удачі у бізнесі!
Товари, які були використані:
2020 р. Столова при пансіонаті відпочинку ''Дача на Гостинній'', Бердянськ
close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.