Відбійники для магазинів і барних стійок Полтава

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь

Відбійники для магазинів, супермаркетів, барних стійок – це ще один напрямок нашої діяльності. Співпрацюючи з ген.підрядниками з будівництва таких об'єктів, у кошторис яких, як правило, потрапляє ця група виробів, ми спільно виробили універсальні та перевірені рішення у конструктиві відбійників. Наявний парк обладнання, досвідчені конструктори та замірники, напрацьований досвід дає нам можливість брати участь у реалізації будь-яких проектів незалежно від обсягу замовлення та його складності. Інструментальна база дозволяє працювати з безліччю варіантів перерізів труб, що використовуються у виробництві відбійників та подібних до них виробів. Асортименти їх величезний, але ідея проста: захистити те, що можна механічно пошкодити за допомогою зовнішнього впливу. Тобто функція цих елементів є антивандальною. Як завжди "все геніальне просто", ось так і тут: є якийсь опорний елемент у вигляді стійкий (тримача), на якому базується горизонтальна труба (частіше круглий переріз). Для збільшення стійкості усієї конструкції кожна стійка має так званий фланець. Це "п'ята" з металу завтовшки не менше 2 мм, яка виконується частіше круглої форми. За рідкісним винятком цей вузол може мати й іншу геометричну форму.


Фрагмент поєднання згаданих раніше елементів повторюється з певним кроком, що дозволяє "набирати" досить довгі лінії захисних елементів. Монтуються подібні рішення стаціонарно. Мають або один центральний кріплення у кожного опорного елемента, або фіксуються кількома дюбелями у фланець. В такому разі останнім часом стало модно встановлювати поверх фланців декоративні "ковпачки" - вальцьовані деталі у вигляді перевернутої попільнички з отвором по центру (власне для "нанизування" його на опорну стійку).


В окремих випадках, з метою підкреслити ексклюзивність відбійника як елемента декору застосовуються "консольні", або "склянкові" види цих елементів. Відбійники можуть бути фарбовані (як правило якщо місце застосування - підприємства харчування, де кольором відбійника підкреслюється загальна дизайнерська концепція) або з нержавіючої сталі (класичні варіанти, широко застосові).

   

Щоб розпочати взаємодію за вашими запитами, звертайтесь до наших менеджерів за професійною консультацією.
статті
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.
clock_dsto.png 04.06.2014
Ергономіка у виробничому цеху
Початківці ресторатори часто губляться, коли мова заходить про те, щоб купити обладнання для ресторану. Вибір обладнання сьогодні дуже широкий і охоплює все необхідне для організації роботи на кухні.