Меню
Каталог
Про нас Портфоліо Замовлення Новини Статті Контакти

Обладнання для їдалень Львів

Вибирайте меблі з нержавіючої сталі та обладнання
статті
clock_dsto.png 18.04.2023
Як підібрати професійне обладнання для їдальні?
Професійне обладнання харчоблока – це те, що дає змогу здійснювати обробку продуктів, починаючи від миття та очищення до нарізання і приготування.
clock_dsto.png 19.11.2022
Проєктування їдальні військової частини: що необхідно купити
Завдяки правильно розробленому проекту та підібраному обладнанню здійснюється забезпечення військовослужбовців належними продуктами харчування і урізноманітнюється раціон.
Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1200х700X(1000)х1700
Артикул: 92015
Довжина:
1200 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
76715 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1500х700(1000)х1700
Артикул: 92016
Довжина:
1500 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
82655 грн.
Вітрина для салатів з нержавійки з кубом 1800х700X(1000)х1700
Артикул: 92017
Довжина:
1800 мм
Ширина:
700X(1000) мм
Висота:
1700 мм
Під замовлення
3 тижні
88595 грн.

Яким має бути обладнання для шкільних їдалень у Львові?

Навчальний день сучасного школяра дуже насичений. Розумові та фізичні навантаження сильно вимотують дітей. І всі вони на великій перерві біжать поповнювати запас енергії у їдальню. Вимоги до харчування учнів У Львові і не тільки останніми роками посилилися. У зв'язку з цим обладнання для шкільної їдальні, яке потрібно купити, не поступається ні функціональністю, ні ціною оснащенню для ресторанів. Головна вимога до подібної техніки для харчоблока аж ніяк не низька вартість. Насамперед звертають увагу на надійність і простоту в обслуговуванні та експлуатації.

Критерії вибору обладнання для шкільної їдальні

Для того, щоб харчоблок навчального закладу був укомплектований всім необхідним, варто спочатку врахувати всі нюанси. Перш за все необхідно розрахувати сумарну кількість учнів, вчителів та персоналу, які харчуватимуться в їдальні. Також на вибір кухонного обладнання для шкільної їдальні матиме вплив розмір приміщення, його зонування, особливості меню. Якщо у закладі є учні з потребою у дієтичному харчуванні, це варто врахувати. Збираючись купити у Львові обладнання для харчоблока школи, потрібно зважити на такі моменти:

  1. Матеріал. Для кухонного обладнання шкільної їдальні це, як правило, нержавіюча сталь. Матеріал довговічний, стійкий до механічних пошкоджень і впливу мийних засобів, дії рідини, високих та низьких температур. Нержавіюча сталь, з якої виготовлено сучасне обладнання для шкільної їдальні у Львові, спрощує чищення, миття і підвищує відповідність стандартам гігієни та санстанції.
  2. Конструкція. Вона повинна бути стійкою та безпечною, спроєктованою з урахуванням стандартів кухонного обладнання та потреб кухаря, з достатньою площею робочої поверхні.
  3. Призначення. Абсолютно все технологічне обладнання харчоблока школи у Львові має бути професійним і призначатися саме для закладів громадського харчування, а не побутового використання.

Не заощаджуйте на якості та потужності оснащення — ці грошові вкладення обов'язково виправдають себе. Використання на кухні професійної техніки та сучасного обладнання здатне заощадити кухареві до третини часу на приготування страв. Тому їдальня зможе обслуговувати більшу кількість школярів за одиницю часу. А у кухарів з'явиться вільний час, витратити який вони зможуть, наприклад, на оформлення дитячих страв. Поспішайте купити обладнання для харчоблока школи від компанії DSTO з доставкою у ваш регіон.

close
Якщо ви не знаходите товар, перейдіть у каталозі в потрібну вам категорію та скористайтесь фільтром підбору параметрів. Або зв'яжіться з менеджерами для консультації.