Рукомийники з нержавіючої сталі в санвузол ресторанів Київ

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь

Якщо інтер'єр вашого закладу передбачає використання рукомийників для санвузлів з нержавіючої сталі; якщо необхідно оснастити громадські туалети ативандальними меблями; якщо на вашій дачній ділянці необхідно зробити зону миття рук, то у всіх цих випадках ми можемо допомогти вам реалізувати вашу потребу. Маючи гнучку виробничу лінію, ми можемо приймати замовлення на нестандартні умивальники зі зварними або штампованими чашами. Як правило, рукомийник з нержавіючої сталі з нашої нестандартної лінійки передбачає тристоронні обшивки, додаткову обробку зварних швів,  максимальну акуратність виробництва, товстостінний метал, що дозволяє виключити незначні втяжини і мікро деформації поверхні, що цілком допустимо для стандартних виробів, які піддаються зварюванню. Додатково рукомийник можна оснастити релінгом, логотипом, а також іншими декоративними або функціональними елементами за вашим запитом.

   


Нижче представлено розроблений за європейськими аналогами зразок рукомийника для невеликого санвузла, з правильно витриманими пропорціями. Чаша у нього зварена, трапецієподібна в перерізі. Отвір під змішувач може бути з будь-якої сторони відбортування.
За запитом ми можемо виготовити будь-які інші рукомийники. Звертайтеся  будь-якою доступною вам формою зв'язку до менеджерів компанії.

 

Сортувати по:
назвою
ціною
популярності
Рукомойник з нержавіючої сталі
96001
220 мм
400 мм
182 мм
6200 грн.
статті
clock_dsto.png 14.09.2015
Бюджетні мийки - з розумінням справи
Раціональне використання бюджету - це не тільки покупка виключно потрібної продукції, а й економія в дрібницях. Продумана покупка допоможе вам зберегти масу коштів. Так, якщо справа торкнулася професійного оснащення кухні, то не поспішайте купувати продукцію розкрученого бренду....
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.