Тумби для сміття з нержавіючої сталі Чернігів

Каталог
Меблі з нержавіючої сталі
Лінії роздачі
Обладнання для шкільних їдалень
Теплове обладнання
Наповнення бару
Нестандартні вироби
Комплектація пересувних кухонь

Допоміжні меблі з нержавіючої сталі для підприємств харчування та торгівлі сьогодні є раціональним вибором. Рішення оформити вузол збору сміття за допомогою такого елемента, як тумба з викотним відром - практичне і правильне. Це допоможе витримати професійний підхід і стиль інтер'єру вашого закладу. Крім цього, рекомендуємо купувати такі контейнери з нержавіючої сталі також і з точки зору дотримання санітарних норм. Чи варто говорити зайвий раз про нержавіючу сталь, як про один з найнадійніших і практичних матеріалів. Тумба для сміття з нержавіючої сталі легко піддається санітарній обробці і служить незрівнянно довго. Викотне відро для збору відходів дозволяє заощадити робочий простір, виключити поширення небажаних запахів у приміщенні.


               


На кресленні представлений розроблений за європейськими аналогами зразок тумби з правильно витриманими пропорціями конструкції.
У стандартному виконанні тумб передбачені такі характеристики:


габаритні розміри 560х560х1110 мм;
матеріал стільниць н/ж сталь AISI 201;
матеріал каркасу н/ж сталь AISI 430;
товщина металу стільниці 0,8 мм;
товщина металу каркасу 1,0 мм;
відро для сміття виконане з оцинковки.
 
Вартість такої тумби складає 9990 грн.
За запитом ми можемо виготовити будь-які інші тумби. Звертайтеся будь-якою доступною вам формою зв'язку до менеджерів компанії.
статті
clock_dsto.png 11.09.2015
Марки сталі для застосування у виробах
Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, з успіхом застосовується для виробництва виробів, які використовуються в багатьох сферах життя людини. Залежно від марки, матеріал може застосовуватися як для створення складних конструкцій, а також елементів в будівництві, так і меблів для громадського харчування.
clock_dsto.png 04.06.2014
Ергономіка у виробничому цеху
Початківці ресторатори часто губляться, коли мова заходить про те, щоб купити обладнання для ресторану. Вибір обладнання сьогодні дуже широкий і охоплює все необхідне для організації роботи на кухні.